Treść strony

Zaproszenie na wycieczkę "Poszukiwania wiosny"

 

Park Narodowy „Ujście Warty” serdecznie zaprasza na wycieczkę „Poszukiwania Wiosny”, organizowaną w ramach programu „Rodzinny Rok w Parku”. Wszystkich, którzy mają ochotę wraz z nami powędrować i poszukać oznak wiosny, zapraszamy w niedzielę, 25 marca o godz. 1000. Spotykamy się na Polderze Północnym, w okolicach wsi Dąbroszyn, przy wiacie turystycznej. Jak się tam dostać? Przy pałacu w Dąbroszynie skręcamy na południe, zgodnie ze znajdującymi się przy tablicy informacyjnej PN "UW" kierunkowskazami "Do ścieżki przyrodniczej "Na dwóch kółkach przez Polder Północny". Jadąc brukową, a następnie ułożona z betonowych płyt drogą, docieramy po ok. 1 km do drewnianej wiaty, będącej miejscem spotkania z pozostałymi uczestnikami wycieczki.

Mapa z miejscem zbiórki.

Wycieczka będzie trwała od 2 do 4 godzin, w zależności od zainteresowania uczestników oraz aury. Jeśli Wiosna okaże się być dla nas łaskawą i nie poskąpi nam słonecznych promieni, rajd zakończymy ogniskiem. Dlatego prosimy zabrać ze sobą kiełbaski.

Warto również ubrać się bardzo ciepło i wziąć dobre buty - może być błoto!!

Wycieczka przeznaczona jest dla turystów indywidualnych. Liczba miejsc ograniczona! Zgłoszenia przyjmujemy do 23.03.2018 r. do godziny 12.00 telefonicznie nr tel. 95 752 40 26 lub pocztą elektroniczną na adres edukacja@pnujsciewarty.gov.pl

 

  • autor: Magdalena Mądrawska - Okołów

wsteczwstecz

Dane adresowe

Park Narodowy „Ujście Warty”
Chyrzyno 1
69-113 Górzyca

Dane kontaktowe

tel. 95 7524027
fax: 95 7524027 w. 16
sekretariat@pnujsciewarty.gov.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 1687221
osobą na stronie