Zobacz wszystkie aktualności

Zrób sobie zdjęcie z zimorodkiem!

Wakacje - czas odpoczynku, podróży i zwiedzania.
 
Dla wszystkich, który planują odwiedziny naszego Ośrodka Muzealno-Edukacyjnego w Słońsku przygotowaliśmy dwie ciekawe akcje.
  • "Zdjęcie z zimorodkiem" - Wystawa Ośrodka Muzealno-Edukacyjnego to nie tylko multimedia. Podczas zwiedzania oderwijcie na chwilę wzrok od ekranów i zwróćcie uwagę na przepiękne fotografie ptaków. Bohaterem jednej z nich jest zimorodek. Spójrzcie tylko jak niepowtarzalną pamiątką może być zdjęcie z tym kolorowym ptakiem! 
    Mamy dla Was wakacyjne wyzwanie! Zachęcamy do pójścia w ślady pani Ewy ze zdjęcia i podzielenie się swoją fotografią na tle zimorodka z naszego Ośrodka w komentarzach pod postem na naszym Facebooku. Zdjęcia możecie dodawać aż do końca wakacji
  • "Bilet za świadectwo" - Odwiedzając Ośrodek Muzealno-Edukacyjny w Słońsku weźcie ze sobą tegoroczne świadectwa. Nagrodzimy bezpłatną wejściówką wszystkich uczniów, którzy z przyrody lub biologii otrzymali oceny celujące. Tym, którzy przespali lekcje przyrody i biologii i otrzymali oceny niedostateczne lub dopuszczające, również wręczymy darmowe bilety. Wakacje to przecież doskonały czas, żeby uzupełnić wiedzę. A w naszym Ośrodku możecie to zrobić w przyjemny sposób. Czekamy na właścicieli świadectw do końca sierpnia.
W piątki zapraszamy na bezpłatne "Warsztaty pod wierzbą", które będą odbywać się właśnie przy Ośrodku Muzealno - Edukacyjnym. Więcej o warsztatach przeczytasz tutaj
  • Zdjęcie z zimorodkiem Fot. Archiwum PN"UW"
  • Grafika bilet za świadectwo.

Wstecz