Treść strony

Geościeżka "Tropiciel skarbów"

Zapraszamy do udziału w grze terenowej opartej na popularnym systemie Geocaching. Polega ona na szukaniu ukrytych „skarbów” czyli tzw. keszy. W skrytkach znajdują się dzienniki zdobywców oraz drobne fanty, które można zabrać lub wymienić. Skrzynki ukryte są na terenie Polderu Północnego i tworzą tzw. geościeżkę o nazwie „Tropiciel skarbów”. Trasa całej gry terenowej wynosi około 20 km. Polecamy pokonywanie jej na rowerze. Niektóre skrytki znajdują się przy drogach udostępnionych do ruchu samochodowego, część z nich podjąć można tylko na rowerze lub pieszo. Przed rozpoczęciem zabawy warto zapoznać się z zasadami obowiązującymi w Parku Narodowym „Ujście Warty”.

Podczas podjęcia skrzynek, spodziewać się można konieczności rozwikłania zagadek, należy wykazać się zmysłem poszukiwacza, gdyż ukryte są one w różnoraki sposób.  Aby skorzystać z tej gry, należy zarejestrować się w serwisie opencaching.pl. Zachęcamy do wzięcia udziału.

Ścieżka „Tropiciel skarbów” jest wspólnym przedsięwzięciem Parku Narodowego „Ujście Warty” oraz doświadczonych pasjonatów geocachingu czyli Keszerów.

wsteczwstecz

Dane adresowe

Park Narodowy „Ujście Warty”
Chyrzyno 1
69-113 Górzyca

Dane kontaktowe

tel. 95 7524027
fax: 95 7524027 w. 16
sekretariat@pnujsciewarty.gov.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 3108956
osobą na stronie