Treść strony

PRZYKŁADOWE PROJEKTY I PROGRAMY, KTÓRE REALIZOWALIŚMY WSPÓLNIE Z OKOLICZNYMI PRZEDSZKOLAMI

  • Zajęcia pt. "Co żyje w wodzie?". Na zdjęciu dzieci...

"Co żyje w wodzie"

Dnia 14.01.2016 r., w Przedszkolu Miejskim nr 2 im. Kostrzyńskich Papierników  w Kostrzynie nad Odrą zostały przeprowadzone bezpłatne zajęcia pt. „Co żyje w wodzie?”.

  • Podczas zajęć z przedszkolakami (fot. A.J.)

"Odkrywamy świat ryb"

„Mieszkał w Wiśle sum wąsaty...”. Tak brzmi początek znanego wiersza Jana Brzechwy i tak zaczynały się zajęcia dla dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 2 w Kostrzynie nad Odrą, choć niewątpliwie lepiej pasowałoby „Mieszkał w Warcie sum wąsaty ...”

  • -

„Dzieci i Tupcio Chrupcio poznają zwierzęta”

W dniu 30.01.2014 w Przedszkolu Niepublicznym Mali Eropejczycy w Kostrzynie nad Odrą odbyły się zajęcia w ramach realizowanego przez przedszkole projektu „Dzieci i Tupcio Chrupcio poznają zwierzęta.” Lekcje przeprowadził pracownik Parku Narodowego "Ujście Warty". Bohaterami tych zajęć były wróble.

  • fot. Magdalena Dudziak

"Kolorowy ptaków świat"

    W roku szkolnym 2012/2013 dzieci z przedszkola miejskiego nr 4 „Bajka” w Kostrzynie nad Odrą brały udział w spotkaniach edukacyjnych organizowanych przez Park Narodowy ”Ujście Warty” w ramach innowacji pedagogicznej pt. „Kolorowy ptaków świat”.

  • Zajęcia "Odkrywamy tajemnice wody" w Przedszkolu nr 2 w...

"Poznajemy tajemnice wody" w Przedszkolu nr 2 w Kostrzynie nad Odrą

14 lutego udaliśmy się do Przedszkola nr 2 w Kostrzynie nad Odrą aby poprowadzić zajęcia w ramach realizowanego tam programu "Odkrywamy tajemnice wody". Odkrywaliśmy do czego potrzebna jest woda, jak odróżnić wodę czystą od zanieczyszczonej i gdzie można spotkać wodę w przyrodzie.

Dane adresowe

Park Narodowy „Ujście Warty”
Chyrzyno 1
69-113 Górzyca

Dane kontaktowe

tel. 95 7524027
fax: 95 7524027 w. 16
sekretariat@pnujsciewarty.gov.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 3157225
osobą na stronie