Treść strony

  • -

KONFERENCJA PN. “ZNACZENIE GATUNKÓW INWAZYJNYCH DLA OCHRONY PTAKÓW WODNYCH I ICH SIEDLISK” - RELACJA

W dniach 7-10 maja odbyła się organizowana przez Instytut Biologii Ssaków PAN w Białowieży oraz Park Narodowy „Ujście Warty” konferencja pt. „Znaczenie gatunków inwazyjnych w ochronie ptaków wodnych oraz ich siedlisk”. 

  • szop pracz (fot. Ł. U)

NOWE INFORMACJE+FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY KONFERENCJA PN. "ZNACZENIE GATUNKÓW INWAZYJNYCH DLA OCHRONY PTAKÓW WODNYCH I ICH SIEDLISK"

Instytut Biologii Ssaków (dr hab. Andrzej Zalewski) oraz Park Narodowy “Ujście Warty” (Konrad Wypychowski) organizują konferencję pt.: “Znaczenie gatunków inwazyjnych dla ochrony ptaków wodnych i ich siedlisk”, która odbędzie się w dniach 7-10 maja 2014 r. w Kostrzynie nad Odrą.

  • -

PIKINIK EDUKACYJNY - RELACJA

W dniu 10 maja odbył się Piknik Edukacyjny organizowany w ramach działań projektu LIFE „Polskie Ostoje Ptaków”. Piknik odbył się w połączeniu z obchodami 10 rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej organizowanymi przez Urząd Miasta Kostrzyn nad Odrą oraz Kostrzyńskie Centrum Kultury.

  • -

PIKNIK EDUKACYJNY

Zapraszamy na Piknik Edukacyjny w ramach projektu LIFE+ „Polskie Ostoje Ptaków” organizowanego przez Instytut Biologii Ssaków Polskiej Akademii Nauk w Białowieży oraz Park Narodowy „Ujście Warty” w dniach 10-11 maja 2014 r. w Kostrzyńskim Centrum Kultury.

Dane adresowe

Park Narodowy „Ujście Warty”
Chyrzyno 1
69-113 Górzyca

Dane kontaktowe

tel. 95 7524027
fax: 95 7524027 w. 16
sekretariat@pnujsciewarty.gov.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 3157273
osobą na stronie