Treść strony

KONKURSY WIEDZY ORNITOLOGICZNEJ

  • Finaliści konkursu ornitologicznego pn. Ptaki Parku...

Relacja z konkursu ornitologicznego pn. Ptaki Parku Narodowego "Ujście Warty"

03.11.2016 r., uczniowie okolicznych szkół gimnazjalnych rywalizowali o tytuł Młodego Ornitologa 2016 roku. Po raz pierwszy też konkurs został objęty Patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty. Patronat medialny objął Magazyn Przyrodniczy Salamandra. Do tegorocznej edycji zgłosiło się 12 szkół.
  • Finaliści konkursu ornitologicznego wraz z opiekunami...

Konkurs Ornitologiczny za nami

W ostatni piątek – 06.11.2015 r., uczniowie okolicznych szkół gimnazjalnych rywalizowali o tytuł Młodego Ornitologa 2015 r., w Konkursie Ornitologicznym, organizowanym po raz siódmy przez Park Narodowy „Ujście Warty”. Do tegorocznej edycji zgłosiło się 7 szkół. Konkurs, jak w ubiegłych latach, składał się z dwóch  ...

  • Finaliści konkursu ornitologicznego (fot. J.J.)

KONKURS WIEDZY ORNITOLOGICZNEJ W 2014 R.

Już po raz VI w siedzibie Parku, w Chyrzynie, odbył się konkurs ornitologiczny  pn. Ptaki Parku Narodowego „Ujście Warty”. Po raz kolejny młodzi miłośnicy ornitologii mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności dotyczące ptasich mieszkańców nadwarciańskich mokradeł.

  • Drużyna z Gimnazjum nr 1 w Kostrzynie nad Odrą

KONKURS WIEDZY ORNITOLOGICZNEJ W 2013 R.

Od kilku lat, w październiku, Park Narodowy „Ujście Warty” organizuje Konkurs Ornitologiczny dla szkół gimnazjalnych z okolicy. Konkurs składa się z dwóch etapów: I-szkolnego, który ma wyłonić 2 osoby do reprezentowania szkoły w II etapie-międzyszkolnym, który odbywa się w Siedzibie PN”UW” w Chyrzynie.
  • -

KONKURS WIEDZY ORNITOLOGICZNEJ W 2012 R.

W październiku, uczniowie okolicznych szkół gimnazjalnych rywalizowali ze sobą o tytuł Młodego Ornitologa 2012 r. Konkurs tradycyjnie składał się z dwóch etapów. I etap odbywał się w szkołach, a polegał na rozwiązaniu testu przygotowanego przez pracowników Parku. Do tego etapu zgłosiło się 8 szkół. Z informacji przekazanych przez nauczycieli wzięło w nim udział 164 uczniów.

KONKURS WIEDZY ORNITOLOGICZNEJ W 2011 r.

28 października, uczniowie okolicznych szkół gimnazjalnych rywalizowali ze sobą o tytuł Młodego Ornitologa 2011r.

Konkurs zwyczajowo składał się z dwóch etapów. I etap odbywał się w szkołach, a polegał na rozwiązaniu testu przygotowanego przez pracowników Parku. Do tego etapu zgłosiło się 7 szkół. Z informacji przekazanych przez nauczycieli wzięło w nim udział 98 osób.

KONKURS ORNITOLOGICZNY, CZYLI KTO ZOSTAŁ MŁODYM ORNITOLOGIEM W 2010 r.?

W październiku, już po raz drugi, uczniowie 8 szkół gimnazjalnych z okolic Parku Narodowego „Ujście Warty”, rywalizowali między sobą o tytuł Młodego Ornitologa 2010 r. Konkurs Wiedzy Ornitologicznej przebiegał w dwóch etapach: I etap był przeprowadzony w szkołach i polegał na rozwiązywaniu testu, ułożonego przez pracowników Parku.

Dane adresowe

Park Narodowy „Ujście Warty”
Chyrzyno 1
69-113 Górzyca

Dane kontaktowe

tel. 95 7524027
fax: 95 7524027 w. 16
sekretariat@pnujsciewarty.gov.pl

Licznik odwiedzin

Jesteś 3180137
osobą na stronie